H.I.T.P.O.S.K.A.

Hitpoška – Hlasuj a poslouchej

 

Pravidla: Soutěžní videoklipy jsou umístěny do Hitpošky na youtube kanále Rádia Zelená hora pro následující aktuální měsíc.
Každý týden dle počtu zhlédnutí videa je sestavena Hitpoška do vysílání Rádia Zelená hora, jenž poběží každé pondělí odpoledne.
Každý týden videoklip, který má nejméně zhlédnutí vypadává a je-li, nahrazuje ho videoklip nový (novinka), jenž automaticky postupuje do dalšího měsíce jako nově nasazený videoklip, ovšem s nulovým zhlédnutím.
Hlasování na youtube kanále začíná v pondělí v 16 hodin, končí v neděli ve 20 hodin, aby se dalo zpracovat pořadí Hitpošky.

Pozor! Pravidla zhlédnutí se řídí platformou YouTube.

Doba trvání: Web kontroluje, zda je každé zobrazení delší než 10 sekund. Falešná zhlédnutí obvykle pouze načtou přehrávač a nepřehrají celé video.

IP adresa: Youtube bere na vědomí, zda z jedné adresy IP pochází mnoho zhlédnutí. Poté rozhodne, zda je to důsledek neobvyklého chování uživatele.

Řetězce user-agent: Kontrola zařízení, ze kterých pohledy pocházejí, funguje podobně jako kontrola IP adresy.

URL odkazu: Zhlédnutí pocházející ze stejného odkazu mohou být buď přirozená (jako když lidé navštíví váš blog), nebo nepřirozená (jako když je video vloženo do videoreklamy).

Tyto testy zajišťují, že všechna zobrazení zkontrolovaná YouTube jsou 99% skutečná, přičemž všechna počáteční zobrazení zaručeně pocházejí od skutečných lidí.

Pořadí Hitpošky

Odkaz na youtube kanál