Budoucnost nádraží v Pomezí nad Ohří mají v rukou sami obyvatelé
Historie železniční stanice v Pomezí nad Ohří, dříve známé pod názvem Mühlbach, se začala psát už v roce 1883. Po desetiletích, kdy budova sloužila jako důležitý hraniční bod i svědek dějin 20. století, se nyní otevírá její nová kapitola. Ve čtvrtek 16. dubna odpoledne se desítky lidí přišly podívat na slavnostní zpřístupnění objektu, který před cca měsícem oficiálně přešel do vlastnictví obce. Budova, která kdysi propojovala vnitrozemí s Bavorskem a […]
