Podporujeme

PODPORUJEME

Lokomotiva Planet je českou kapelou pohybující se ve vlnách hard rocku od roku 1994.

Vláďa Dvořák- kytara, zpěv

Pavel Haniger - baskytara, zpěv

Libor Hošek - bicí

www.lokomotivaplanet.cz

Tahle rocková partička pochází ze severních Čech z okolí Hradu Hazmburk.

Bohouš je zakládající člen kapely TRILOBIT-ROCK.

Všichni členové kapely TRILOBIT - ROCK  cítí velký RESPEKT a POKORU k dlouholeté odhodlané práci, zkušenostem a energii, kterou BOHOUŠ za celou dobu existence kapely do ní investoval.

www.trilobit-rock.cz

Keď robíte hudbu preto, že ju milujete, ste hudobne slobodní.

DUŠEVNÝ EXPERIMENT vznikol po dlhoročnej spolupráci troch muzikantov, ako jeden celok , jedna výpoveď o životoch niekoľkých ľudí.

Hudobný žáner nie je až taký podstatný, nie je to len o hudbe, ale hlavne o spoločnej výpovedi, ktorá sa nesie celým koncertom.

 

U nás poměrně neznámý autor hudby a textů Beno Schwammenhöfer představuje svou tvorbu.

Původem z Aše přichází s pop-rockovou muzikou.

Kapela Napořád ve složení Ondřej Škoch, Petr Kužvart, Barbora Fialová a Josefína Čermáková vznikla na jaře během koronavirové pandemie a stihla už vytvořit autorské písně na celou desku.

www.kapelanaporad.cz

My jsme MERS - kapela ze Zlína, která s láskou hraje vlastní hudbu a nerada se škatulkuje do hudebního stylu. Naše hudba je různorodá od pop/rocku až po alternativní směry.

www.mersband.com

Silent Scream je pražská pop-rocková banda hrající od roku 2010. Mezi své největší úspěchy řadí vítězství soutěže kapel Škola Rocku 2015, díky které měli možnost účasti na takových akcích, jako je třeba festival Votvírák, Natruc apod.
Frontman kapely Silent Scream, Lukáš "Vondy" Vondráček, byl finalistou celosvětové talentové soutěže "Biggest Talent 2017" a zúčastnil se finálového večera v Las Vegas (USA), kde skončil na 3. místě!

www.silentscream.cz

Dušan Talaš není na domažlické hudební scéně žádným nováčkem. Řada lidí si jej spojuje především s kapelou Relaxis. Začínal v ní hrát ve svých 17 letech a v dobách, kdy pobýval v Nemanicích. Kapela však v roce 2008 zmizela ze scény, aby o tři roky později řešila svůj návrat do hudební sféry.

 

 

9.PLANETA je autorská rocková kapela z Chebu, hraje s radostí pro pohodové lidi i do nepohody.
Petr Damovský - kytara, zpěv
Stanislav Karas - bicí
Libor Bartoš - zpěv, basová kytara

www.9.Planeta.cz

 

Sedmičlenná kapela Sukulent Sound pochází z Kamenice nad Lipou
 na pomezí Vysočiny a Jižních Čech.
V jejím repertoáru se mísí hiphop a funky
spolu s typicky českým venkovským punkrockem.
Kapela má za sebou vydání EP La Muerte a scénou kladně přijatý singl

Widlákboy.

Sukulent Sound

Jsme nová kapela s názvem Skupina Andromeda.
Našim hudebním žánrem je český moderní pop-rock.
Hudbu tvoříme proto, že nás to baví,
a protože chceme hrát lidem a dělat je šťastnými.
Oficiální Facebook kapely: https://www.facebook.com/skupinaANDROMEDA
Oficiální Instagram kapely: https://www.instagram.com/skupinaandromeda/
Projekt Martin Béďa byl založen oficiálně na začátku roku 2018 ve spolupráci se studiem Rápotice a dalšími skvělými muzikanty.
Jedná se o projekt baskytaristy dnes již málo aktivní pop/punkové kapely Exots.
Oficiální Facebook: Martin Béďa
Kapela Pepper (Klatovy) vznikla v polovině roku 2020 v čele s frontmanem kytaristou a zpěvákem Petrem Šimkem,
Kristýnou Sládkovou na klávesy, baskytaristou Ondřejem Turečkem a bubeníkem Jiřím Ondrou.
Kapela hraje pop rock.

Peter Kršiak začínal účasťou na viacerých speváckych súťažiach (Bystrické zvony, Krištáľová váza, Zlatá črievička), neskôr sa stal súčasťou folkovej skupiny Zabudnutí.
Od roku 1994 je to o občasných sólových projektoch. Prvý album z roku 2009 dostal názov Inside story a ako hostia si na ňom zaspievali Mária Podhradská a Renáta Čonková.
Albumová dvojka Zvláštna skúsenosť (2014) ponúkla hneď tri duety. S Rasťou Ranušovou, Igorom Timkom (No Name) a legendou domácej scény Palom Hammelom.
www.peterkrsiak.sk

Dušan Marko je zpěvák a multiinstrumentalista ze Slovenska, Marley Wildthing je zpěvačka a skladatelka z Rakouska. Oba sídlí převážně v Praze, kde se seznámili na podzim 2017. Od té doby spolu nejen hudebně spolupracují, ale tvoří i pár.

Dušan pochází z prostředí studovaných muzikantů, momentálně je lídrem hudební skupiny Support Lesbiens a mimo hudbu se taky věnuje fotografii a natáčení videí.

www.wearewildflower.net

Skupina Realita hraje spojení moderního pop-rocku s elektronikou. Vystupuje ve složení Martin Dufek, Daniel Hudček, Vojtěch Marton a Vojtěch Košař. V roce 2019 kapela vydala své debutové CD s názvem "Private Show".

www.realita.cz

Láska, vlastním jménem Václav Vaňura, hrál a zpíval ve skupině Zakázaný ovoce, která se po neshodách rozdělila a on společně s jejím frontmanem Pištěm založili kapelu Ovoce. Dále Láska působil v hudební formaci Geoff Tyson Band. Posléze se Láska rozhodl vydat na sólovou dráhu.
www.laskaweb.cz

Jsme Vesper, naše hudba je to, v co věříme.
Přinášíme energii, vtip, lehkost, kytarové riffy, chytlavé melodie,
ale i texty k zamyšlení. Rozdámese pro vás. Bez ohledu na to, kolik vás přijde, my to zvládneme. Vždy naplno.

www.vesper.cz

Kapela Perutě. Hrajeme pro vás chytlavé písničky vlastní tvorby už od roku 2013. Aktuálními členy kapely jsou zpěvák Milan Peroutka, kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň.
www.perute.cz

Pětičlenná hudební skupina RADIOMAJÁK (Cheb) hrající alternativní rock-pop od svého vzniku v roce 2017 vystoupila na několika desítkách koncertů po boku například Lenny, Mirai, Tata Bojs, Vypsané Fixy nebo Pokáče.
www.radiomajak.cz

Jsme Přeštická skupina Metalíza, která byla založena v únoru roku 2017 v tehdejší zkušebně v obci Oplot. Zakládající členové jsou Michal ,,Vici" Vican (zpěv), Dominik ,,Jéňa" Jeníček (kytara), Martin Motl (kytara), Tomáš ,,Krtek" Kříž (baskytara) a Jakub Tříska (bicí). První koncert proběhl 15.4.2017 ve Vrhavči se skupinou Weget.
www.metaliza-band.cz

Prominent Bastards je ústecká pop-rocková hudební skupina prezentující vlastní tvorbu. Kapela vznikla v Ústí nad Labem v únoru roku 2019. První koncert měla na akci Malá Paříž 12. září 2021 v Teplicích.

www.prominentbastards.cz

Kapela Hlavolamy se formuje zhruba od roku 2018 okolo kytaristy a zpěváka Lukáše Konvaliny. V počátcích, ještě pod původním názvem Luko, akustické duo Lukáše Konvaliny a Lukáše Bodyho hrálo po menších akcích.S novými tvářemi se výrazně mění i projev kapely, kdy se pozvolna žánr mění z akustické hudby na progresivní POP/Rock.

www.hlavolamy.cz

YesBrothers je česká popová bratrská hudební skupina, která vznikla na začátku roku 2019.
Kapelu tvoří dva bratři - Miloš Fiala a Jan Fiala.
V srpnu roku 2020 vydali svůj první pilotní singl s videoklipem, který se jmenuje "Letíme".
Autorem textů a hudby je Miloš Fiala, který je i hudebním producentem kapely.

www.yesbrothers.cz

 

Fortuan je projekt troch dlhoročných kamarátov z Bratislavy, ktorí pochádzajú z troch výrazne odlišných prostredí – jeden je programátor, druhý bazénový technológ a tretí účtovník. Čo ich ale spája, je spoločná láska k rockovej hudbe. Ich zdieľaná hudobná cesta sa začala v cover kapele , ktorá hrala overené rockové klasiky po celom Slovensku. Netrvalo ale dlho a začali písať a nahrávať vlastnú hudbu.

www.fortuan.sk

Pecky jsou studiovým projektem Tomáše Pecky a Antonína Jíny. Tito dva muzikanti se rozhodli vytvářet hudbu ve svých domácích studiích, ve dvou lidech a poctivě analogově. Tonda nahrává bicí a zpívá. Tom hraje kytary, basu, piáno a rovněž zpívá. Podstata Pecek je úplně jednoduchá. Hrajou, aby měl život nějaký smysl.

kapelapecky.facebook