• Nezařazené

Gavu Cheb: Autobusový zájezd z Prahy do Chebu

Written by on 14 února, 2024

Galerie výtvarného umění v Chebu pro vás přichystala zájezd z Prahy do Chebu, který se bude konat 21. února 2024.
…na komentovanou prohlídku výstav Pedagogové a posluchači. Akademie výtvarných umění v Praze 1969–1989 Jan Šrámek, Ohrožené druhy. Architektonické dědictví 1958–1989 a reinstalace stálé expozice umění po roce 1989
za účasti autorů a kurátorů.

Autobus vyjíždí ve 14.00 ze stanice metra Hradčanská (poslední z autobusových stání směrem z centra). Předpokládaný příjezd do Chebu 16.30, odjezd z Chebu 19.30, návrat do Prahy 22.00.
Po akci bude v galerii připraveno malé občerstvení. Autobus je zdarma, budeme však moc rádi, když nás podpoříte zakoupením nějaké knihy či katalogu z naší produkce, protože při naší poměrně bohaté publikační činnosti máme velký problém s přeplněnými sklady publikací.

Původně jsme mysleli, že při této příležitosti uvedeme i katalog výstavy Pedagogové a posluchači,  ale bohužel jsme to nestihli a vyjde zhruba až za tři týdny.

Závazné přihlášky proto přijímáme na emailu marcelfiser@gmail.com. Připište prosím i své číslo na mobil. Pokud si posléze cestu z nějakého důvodu rozmyslíte, co nejdříve nám to dejte opět vědět mailem, abychom místo mohli nabízet dále.


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist