MIRAI vydávají nový singl a videoklip

Written by on 4 února, 2024

Kapela MIRAI se dalším singlem přibližuje k vydání nového alba. Právě vydanou písní nespíš MIRAI jasně potvrzují své nové hudební směřování. Po atypickém tracku dopis, aktuálním hitu summer love a silvestrovském překvapení ve formě písně all night long s vizuálem z uplynulého ARENA TOUR čtveřice ze severní Moravy přichází s písní nespíš. Režie videoklipu se chopil mladý tým Butterfly Kids, produkci singlu obstaral už tradičně Ondřej Fiedler alias fiedlerski.

Na novém tracku jedna z nejúspěšnějších českých kapel současnosti pracovala hned v několika zemích. Ten proces vzniku se vlastně odehrával na x místech. Začalo to v Holandsku, pak jsme na tom dělali s kapelou na chatě někde ve Velkých Karlovicích na kapelním soustředění a finálně teda Berlín. Jo a vlastně to pak míchal kluk, co má Grammy v LA,“ vzpomíná frontman Mirai Navrátil. Song, na kterém se podílel songwriter Jan Vávra a jeden z nejžádanějších producentů současnosti fiedlerski, napsal Mirai spontánně ve vesničce kousek od Eindhovenu. „Tematicky je to trošku vzpomínka na jeden románek z minulosti, který měl ne úplně jasnou linii svého konce, což tak někdy holt bývá,“ vysvětluje s úsměvem námět písně.

Klip k nejnovější ochutnávce z připravované a očekávané desky kapela spoluvytvářela s týmem Butterfly Kids, který má na svědomí vizuály například pro Bena Cristovao či Sofiana Medjmedje. „Nicolase z Butterfly Kids znám z koncertů a akcí už roky a dlouho jsem nevěděl, že točí klipy. Teď se to všechno spojilo a budeme spolu dělat rovnou dva,“ těší se Mirai Navrátil na budoucí spolupráci.

Milostná píseň s neotřelou produkcí fanouškům napoví, jakou bude mít podobu jejich čtvrtá studiovka, která spatří světlo světa už letos na jaře. Kompletní repertoár oblíbené kapely pak zazní v létě na MIRAI Summer Festech. Kromě velkolepých koncertů ve čtrnácti městech napříč republikou se můžou příznivci kapely těšit na nabitý program po celý den, večerní show a vynikající jídlo a pití. Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík v první řadě slibují osobní kontakt s fanoušky a den plný zábavy.

Vstupenky jsou k dispozici

sLOVEnsko tour 2024 koupit ZDE 

Summer Fest 2024 ZDE

 

Mirai – Nespíš


Rádio Zelená Hora

Rádio Zelená Hora

Current track

Title

Artist